دوشنبه, ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ ۱۷:۰۸ ۳۵۱
طبقه بندی: اخبار داخلی
چچ

گزارش هفتمین نشست کنسرسیوم آزمایشگاه های معماری سازمانی کشور

هفتمین نشست کنسرسیوم آزمایشگاه های معماری سازمانی کشور روز پنج شنبه 5 اسفندماه 1400 به منظور تبادل آخرین دستاوردهای آزمایشگاه ها در زمینه آموزش و ترویج، پژوهش، و ارتباط با صنعت به میزبانی دانشگاه یزد به صورت آنلاین برگزار شد.

گزارش هفتمین نشست کنسرسیوم آزمایشگاه های معماری سازمانی کشور

هفتمین نشست کنسرسیوم آزمایشگاه‌های معماری سازمانی کشور روز پنج شنبه 5 اسفندماه 1400 به منظور تبادل آخرین دستاوردهای آزمایشگاه‌ها در زمینه آموزش و ترویج، پژوهش، و ارتباط با صنعت به میزبانی دانشگاه یزد به صورت آنلاین برگزار شد.

در این نشست که اعضای هیئت علمی و دانشجویان از دانشگاه‌های یزد، شهید بهشتی، تهران، گیلان، کرمانشاه، آزاد اسلامی نجف آباد، شیراز و فردوسی مشهد حضور داشتند، آقای دکتر شمس مدیر آزمایشگاه معماری سازمانی سرویس‌گرای دانشگاه شهید بهشتی به ارائه نقشه راه پژوهش در معماری سازمانی پرداختند که شامل توسعه تحقیقات میان رشته‌ای، تعامل هوش مصنوعی، هستان‌شناسی و معماری سازمانی و توجه به پتانسیل‌های موجود در دانشگاه‌ها و بازار کار است. همچنین ایشان برنامه دانشگاه شهید بهشتی به عنوان میزبان ششمین همایش ملی پیشرفت‌های معماری سازمانی در سال 1401 را تشریح کردند که به طور خاص متمرکز بر تعامل همه جانبه با صنایع و شرکت‌های خصوصی و تخصیص پنل‌ها و محورهای عمودی متناسب با نیازهای این صنایع و شرکت‌ها است.

سخنران مهمان این نشست، جناب آقای دکتر بولوردی معاون فنی و مهندسی ایرانسل به همراه آقای دکتر چکینی مدیر عامل مجموعه ایرانسل لبز بودند که به تشریح دستاوردهای شرکت ایرانسل در زمینه تحول دیجیتال پرداختند. برنامه تحول دیجیتال شرکت ایرانسل با عنوان نبض و برنامه توسعه معماری سازمانی این شرکت در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

منبع:
آدرس کوتاه شده: